O mnie

Witam Cię na mojej stronie!

Moją pasją jest kolor, dlatego od 2011 r. pomagam innym podkreślać piękno kolorami.

Uwielbiam uczyć się od najlepszych, dlatego swoją wiedzę zdobyłam na wielu prestiżowych polskich i międzynarodowych szkoleniach. Uczestniczyłam na przykład w indywidualnym szkoleniu prowadzonym przez Ferial Youakim z Australii, która jest twórcą metody 4×4 Color System (16 Seasons). W 2018 roku uczestniczyłam w moim najważniejszym, kilkumiesięcznym indywidualnym szkoleniu prowadzonym przez Imogen Lamport z Australii. Zdobyłam bezcenną wiedzę z zakresu teorii koloru oraz analizy kolorystycznej według programu Absolute Colour System. Jestem pierwszą osobą na świecie, która ukończyła rozszerzony program tego kursu.

Od 2016 roku jestem jedyną w Polsce członkinią Association of Image Consultants International (AICI), czyli organizacji non-profit zrzeszającej najlepszych kolorystów i stylistów na świecie.

Jestem jedną z pierwszych licencjonowanych kolorystek w Polsce bazującą na podziale na 12, 16 i 18 typów urody (licencja kolorysty 33WK/2012). Przeprowadziłam analizy kolorystyczne kilkuset kobiet i mężczyzn z całej Polski i Europy!

Opracowałam autorski program szkoleń dla kolorystów, który pozwala na poznanie tajników analizy kolorystycznej i nauczenie się, jak trafnie i szybko podkreślać piękno kolorami. Z moich  szkoleń korzystają przede wszystkim: wizażyści, styliści, doradcy wizerunku, fryzjerzy, kosmetyczki, właściciele sklepów odzieżowych, nauczyciele szkół kosmetycznych i wizerunku. Szkolę zarówno osoby, które już pracują w kolorystycznej branży, jak i osoby rozpoczynające swoją przygodę z kolorami i podkreślaniem piękna.

Ułatwiam podejmowanie kolorystycznych decyzji, dzięki temu, że produkuję autorskie palety kolorów dla poszczególnych typów urody oraz profesjonalne akcesoria do przeprowadzania analizy kolorystycznej (dostępne w sklepie on-line: www.sklep.colourandstyle.pl).

Aneta Karpińska

 

 
 

Jestem członkiem AICI - Association of Image Consultants International

- organizacji non-profit zrzeszającej najlepszych kolorystów i stylistów na świecie.

Mam bezcenne doświadczenie.

Od 2011 r. przeprowadziłam analizy kolorystyczne kilkuset kobiet i mężczyzn. Zaufało mi wiele firm, np. Douglas, Pretty One, EMOI, Centrum Konferencyjne GROMADA, Salon Kosmetyczny Afrodyta, Karaja, Salony Optyczne SUNLOOX.

Produkuję autorskie akcesoria do analizy kolorystycznej.

Z karnetów kolorystycznych, palet kolorów, ram kolorystycznych i plakatów COLOUR and STYLE korzysta już tysiące osób w Polsce i Europie.

Opinie

Parę słów od moich klientek

poznaj inne opinie