O mnie

Witam Cię na mojej stronie!

Moją pasją jest kolor, dlatego w 2011 r. otworzyłam miejsce, w którym pomagam innym podkreślać ich nieporównywalne piękno za pomocą kolorów.

Jestem jedną z pierwszych licencjonowanych kolorystek w Polsce bazującą na podziale na 12 i 16 typów urody (licencja kolorysty 33WK/2012). Przeprowadziłam analizy kolorystyczne kilkuset kobiet i mężczyzn z całej Polski i Europy!

Ułatwiam podejmowanie kolorystycznych decyzji, dzięki temu, że produkuję autorskie palety kolorów dla poszczególnych typów urody oraz profesjonalne akcesoria do przeprowadzania analizy kolorystycznej (dostępne w sklepie on-line: www.sklep.colourandstyle.pl).

Uwielbiam uczyć się od najlepszych, dlatego swoją wiedzę zdobyłam na wielu prestiżowych polskich i międzynarodowych szkoleniach. Uczestniczyłam na przykład w indywidualnym szkoleniu prowadzonym przez Ferial Youakim z Australii, która jest twórcą metody 4×4 Color System (16 Seasons).

 
Mając bezcenne doświadczenie, szkolę również przyszłych kolorystów i stylistów.

Oprócz wprowadzania kolorów do wizerunku innych osób, uczę, jak podkreślać piękno fasonami, kształtami, fakturami, tkaninami i wzorami. Dzięki odpowiednim zestawom ubrań i dodatków pomagam zatuszować drobne niedoskonałości oraz podpowiadam, jak akcentować atuty sylwetki.

 

Jestem członkiem AICI - Association of Image Consultants International

- organizacji non-profit zrzeszającej najlepszych kolorystów i stylistów na świecie.

Mam bezcenne doświadczenie.

Od 2011 r. przeprowadziłam analizy kolorystyczne kilkuset kobiet i mężczyzn. Zaufało mi wiele firm, np. Douglas, Pretty One, EMOI, Centrum Konferencyjne GROMADA, Salon Kosmetyczny Afrodyta, Karaja, Salony Optyczne SUNLOOX.

Produkuję autorskie akcesoria do analizy kolorystycznej.

Z karnetów kolorystycznych, palet kolorów, ram kolorystycznych i plakatów COLOUR and STYLE korzysta już tysiące osób w Polsce i Europie.

Opinie

Parę słów od moich klientek

poznaj inne opinie