Opinie

Z tego zestawu uwielbiam zarówno dyniowy pomarańcz, jak i złoto w dodatkach, a nowinką była dla mnie butelkowa zieleń, która od dziś już zdecydowanie częściej bedzie gościć w mojej szafie odkryłam dzięki Tobie mnóstwo kolorów i kombinacji, po które wcześniej bym nie siegnela, a które pieknie podkreślają moja urodę – bardzo Ci dziękuję!

Grażyna Wścisło

Aneta jest wspaniała! Dzięki niej sięgam po wzory i fasony, o których wcześniej nawet bym nie pomyślała! Do tej pory nosze ze sobą paletę kolorów pasujących do mojego typu urody. Szczerze polecam ❤️?

Aleksandra Wiederek-Barańska

Moje doświadczenia z analizy kolorystycznej przeprowadzonej przez Panią Anetę Karpińską są fenomenalne.

Profesjonalizm Pani Anety Karpińskiej wyczułam już w pierwszych chwilach naszej rozmowy, a w toku dalszego spotkania, coraz bardziej utwierdziłam się w moim pierwszym wrażeniu.

Na początku byłam lekko zaskoczona moim typem urody oraz zakresem braw i odcieni odpowiednich dla mnie. Jednakże analiza dokonana przez Panią Anetę okazała się trafna. Odcienie chłodnego lata dodały mojej twarzy rozświetlenia i ukryły niedoskonałości cery. Co więcej, okazało się że mój typ urody nie jest jednolity, jednoznaczny – barwy i odcienie kolorów, które mogą znaleźć się w mojej garderobie może także pochodzić z zakresu barw odpowiednich dla chłodnej zimy. Analiza kolorystyczna przeprowadzona przez Panią Anetę na pewno pomoże mi w doborze odpowiedniej garderoby oraz kolorystyki makijażu. Dla każdej kobiety taka lekcja może stanowić niezmiernie cenne doświadczenie. Polecam wszystkim !

Jestem ciekawa dalszej przygody z Panią Anetką i czekającej mnie wizyty w gabinecie fryzjerskim.”

„Metamorfozę uważam za  niezmiernie udaną. Poddałam się całkowicie Pani Anecie – zwłaszcza w doborze odpowiedniego dla mnie koloru włosów – i nie żałuję. Nauczyłam się „bawić” kolorami, rozpoznawać mój typ urody i wybierać odpowiednie kolory ubrań. Bardzo miło spędziłam mój dzień z przygodą kolorystyczną – poczynając od wizyty w Hair Spa, poprzez nietuzinkowy makijaż wykonany przez Panią Anetę, kończąc wspaniałą sesją w KakaoStudio foto&grafika w Radomiu. Jak to ujęła Pani fryzjerka z Hair Spa – miałam mój „dzień dziecka”. Myślę, że o takim dniu marzy każda kobieta, a takie marzenia są do spełnienia, wystarczy udać się do studio wizerunku Pani Anety – Colour and Style. Moje doświadczenia są niezapomniane, zaś zdobyta podczas analizy kolorystycznej wiedza będzie w dalszym ciągu przeze mnie wykorzystywana.”

Paulina Głowacka

Bardzo polecam analizę kolorystyczną u Anety! Po kilku latach od naszego pierwszego spotkania mogę powiedzieć, że moja szafa ma wreszcie ręce i nogi. Łatwiej o dopasowanie ubrań. Przede wszystkim wybieram kolory świadomie. Taka analiza zostaje z nami niemal na całe życie i co ważne przekłada się również na inne obszary życia. Jakie? Gdyby nie analiza kolorystyczna moje logo i materiały firmowe zapewne wyglądałyby inaczej. Dzięki za pomoc!

Magdalena Fularska-Pacholczak

Pani Aneta pokazała mi świat kolorów od nieznanej strony. Wiedziałam, że każdy kolor ma różne odcienie, ale w czasie analizy kolorystycznej zobaczyłam jak one grają na twarzy. Okazalo się, że nie każdy zielony należy do mojej orkiestry. Nie zastanawiam się teraz zbyt długo nad wyborem koloru sukienki. Wystarczy wyjąć z torebki małą sciagawke. To działa

Monika Kozłowska

Dziewczyny, polecam w 100% każdej mojej znajomej przeprowadzenie analiz u p. ANETY.
Dzięki analizie kolorystycznej codziennie wiem w jakim kolorze wyglądam doskonale, i jak zrobić, żeby mój wizerunek był jednocześnie spójny i urozmaicony. Zniknął odwieczny problem „w co się ubrać”, ponieważ mam wskazówki i powoli wdrażam je w życie, żeby wszystkie ubrania do siebie pasowały. Przeprowadzenie analizy figury, kształtu twarzy, kolorystycznej oraz zakupy z p. Anetą to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Ewa Czupryn

Po raz kolejny skorzystałam z usług Anety, i po raz kolejny nie zawiodłam się :). Analiza kształtu twarzy była strzałem w 10! Wreszcie w swoich włosach czuję się PIĘKNA! Wszystkie jesteśmy PIĘKNE ? a Aneta pomoże Wam to odkryć :)!

Martyna Sochacka-Begrad

Polecam. Wreszcie czuje się dobrze w swoich ubraniach. Dziękuję Anetko.

Magdalena Osuchowska

Wspaniałe doświadczenie! tylu kolorów w ciągu dwóch godzin w życiu na sobie nie miałam ? teraz już wiem dlaczego powinnam unikać butelkowej zieleni, wyrazistych czerwieni i żółci, koloru musztardowego, choć nadal one mi się podobają. po wizycie dobór koloru w moim ubiorze jest bardziej świadomy, bo wiem, że wszystkie barwy są piękne, ale są takie, które są tylko dla mojego typu urody i to one sprawiają, że wyglądam: WOW! dziękuję Pani Aneto za przekazaną mi wiedzę, pani pasję i profesjonalizm oraz tęczowe spotkanie!

Zofia Rok

Dziękuję Anetko za inspirujące spotkanie. Moja głowa jest pełna pomysłów ? Jako laureatka konkursu urodzinowego miałam ogromne szczęście i przyjemność oddać się w Twoje mistrzowskie ręce. Dzięki profesjonalnej i rzetelnej analizie kolorystycznej mojego typu urody dowiedziałam się jakie piękne kolory kryje w sobie ciepła wiosna:)! Dzięki Tobie dowiedziałam się jakich kolorów zdecydowanie unikać tak aby nie popełnić modowego faux pas. Od zawsze lubiłam zabawę kolorami, ale dzięki Tobie dowiedziałam się jak subtelna różnica pomiędzy kolorem zgaszonym a czystym, zimnym a ciepłym może mieć decydujący wpływ na to jak wygląda nasza cera i czy widać ‚blask’ w oczach. Dobór odpowiedniego odcienia koloru w makijażu czy ubraniu może zdziałać cuda. Podziwiam i doceniam Cię za pasję i oddanie w pracy. Wszystkich zachęcam, nie tylko kobiety, do skorzystania z analizy kolorystycznej oraz innych usług oferowanych przez kobietę sukcesu i pasji, Anetkę. Warto zaufać i wprowadzić w życie wskazówki, które poprawią nasz wizerunek jak również samopoczucie. Od dziś nie rozstaję się z karnecikiem kolorystycznym. Mam nadzieję wykorzystać ‚perełki’ na specjalne okazje ?

Ewa Sułkowska

Jestem pod ogromnym wrażeniem analizy kolorystycznej. Pani Aneta pokazała mi świat prawdziwych kolorów i udowodniła, że te, których być może nigdy bym nie założyła przepięknie współgrają z moją urodą i podkreślają jej piękno. Drogie Panie odkryjcie swój typ urody i swoje kolory… czas na małe zmiany! serdecznie polecam Panią Anetę ?

Monika Kurek

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie odkryte kolory! ? polecam gorąco!

Katarzyna Wasiak

Kiedy wyglądam dobrze, czuję się pewniejsza, atrakcyjniejsza i śmielsza. A wyglądać dobrze, to znaczy umieć dostosować się do okoliczności, mieć swój styl i znać kolory najlepiej podkreślające urodę. (…) Myślę, że każda kobieta, niezależnie od wieku, powinna odwiedzić panią Anetę i wziąć udział w analizie kolorystycznej. Można wiele się dowiedzieć o sobie, swoim typie urody, jak i w co się ubrać, jak wykonać makijaż. Wszystko to jest bezcenne dla kobiety z klasą! Oprócz tego pani Aneta jest niezwykle miłą i ciepłą osobą, pełną taktu i wyrozumiałą. Przyjemnie spędziłam czas w jej towarzystwie. To taka odskocznia od codzienności. Dziękuję za piękny prezent!

Beata Nowak

Wizytę w  Studio Wizerunku szczerze polecam wszystkim kobietom – niezależnie od wieku, wykonywanego zawodu czy w końcu „stanu portfela”.  Wiedza, którą zdobyłam jest bezcenna !!!

Pani  Aneta pokazała mi,  w jakich kolorach wyglądam najkorzystniej, jak strojem, makijażem, dodatkami  podkreślić moje atuty, jak zatuszować niedoskonałości, a co najważniejsze – potrafiła rozpoznać moje potrzeby. Jest profesjonalistką w każdym calu – w swoich propozycjach bierze pod uwagę nie tylko aktualne trendy w modzie, ale również charakter i potrzeby danej osoby. Dzięki temu w nowych ubraniach czuję się młodsza, ładniejsza, bardziej atrakcyjna, a co najważniejsze wciąż czuję się sobą.

Pani Aneta jest niezwykle uzdolnioną, posiadającą ugruntowaną wiedzę, pełną entuzjazmu, taktu i życzliwości wizażystką i stylistką. To jak sama wygląda jest najlepszą wizytówką jej Firmy. Do wszystkiego, co robi, niezależnie czy jest to analiza kolorystyczna, przegląd szafy, stylizacja czy makijaż, podchodzi z ogromnym, niespotykanym zaangażowaniem – to zaangażowanie naprawdę zrobiło na mnie duże wrażenie. Dodatkowo potrafi słuchać i czytać między wierszami, co ułatwia porozumienie i sprawia, że również wspólne zakupy są nie tylko udane, ale wyjątkowo przyjemne (do tej pory zakupy ubrań były dla mnie „męczarnią”).

Wspólne doświadczenia zakupowe i przemiła atmosfera zaowocują pewnie jeszcze niejednym wypadem na shopping ?

Polecam, polecam i jeszcze raz POLECAM !!!

Eliza

Zakupy z Panią Anetą,to czysta przyjemność. Fachowa pomoc w każdym calu, odpowiedni dobór kolorów i fasonu przez Panią Anetę spowodował, że wreszcie odnalazłam przyjemność w robieniu zakupów. Podpowiedzi Pani Anety w łączeniach kolorów – bezcenne!!! Polecam gorąco i pozdrawiam.

Bożena Grochowalska

Bardzo dziękuję za wyniki analizy. Pani analiza online jest lepsza niż innych specjalistów na żywo. Ponadto moje wyczucie kolorów jest zgodne z Pani wynikami (już od paru lat nie dawało mi spokoju, że moje postrzeganie kolorów nie pokrywa się z oceną specjalistów od wizażu.) Bardzo dziękuję. 

Zofia (opinia po analizie kolorystycznej on-line)

,,U mojej nauczycielki angielskiego zauważyłam bardzo pozytywne zmiany w wyglądzie: wyglądała dużo lepiej, ładniej, chodziła w kolorowych ciuchach, które idealnie do Niej pasowały. Zapytałam z czego wynika taka zmiana. Wówczas Ona opowiedziała mi o swojej wizycie u Pani Anety. Zachęcona Jej wyglądem postanowiłam skorzystać także ja. Umówiłam się z Panią Anetą i dzięki temu dowiedziałam się wiele o sobie: o kolorach, które do mnie pasują, o fasonach, które powinnam nosić i maskować w ten sposób niedoskonałości figury. Upewniłam się w moich wcześniejszych wyborach kolorów, które podejmowałam intuicyjnie. Po rozmowie z Panią Anetą upewniłam się, że w tych kolorach mi dobrze, a innych nigdy nie powinnam nosić (większości z nich nie lubiłam, a po konsultacjach wiedziałam już dlaczego). Razem zrobiłyśmy remanent w mojej szafie. Zaczęłam nosić najpierw apaszki w dość intensywnych moich kolorach, a z biegiem czasu także żakiety do pracy. Po prostu przestałam się bać intensywnych kolorów, które do mnie pasują. Koleżanki z pracy mówiły mi, że bardzo dobrze wyglądam – inaczej, lepiej, że się zmieniłam. Ja sama czuję się bardziej pewna siebie, a w torebce noszę mój zestaw kolorów. Gdy kupuję ciuchy zawsze sprawdzam ze ściągawką. Spotkanie z Panią Anetą było bardzo dobrą inwestycją. Polecam ją także innym. Teraz wiem, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko źle ubrane i zaniedbane.”

Beata Zagożdżon

Baaardzo dziekuje za warsztaty, porady, świetną atmosferę, a przede wszystkim profesjonalizm. Panna Młoda przeszczęśliwa, dziewczyny bardzo zadowolone – chwaliły pomysł a przede wszystkim wykonanie!

Agnieszka Moskwa

Jeszcze pół roku temu myślałam, że stylistka to osoba, która ubiera gwiazdy z Hollywood. Tymczasem okazało się, że jest w naszym mieście a wizyta u niej nie jest wielkim wydatkiem.
Po spotkaniu z Panią Anetą zrozumiałam dlaczego nie lubię niektórych kolorów i dlaczego kilka ubrań miałam na sobie tylko raz albo wcale. Bez żalu pozbyłam się tych rzeczy i ze zdziwieniem stwierdziłam, że chociaż ubrań jest mniej to potrafię zrobić z nich więcej zestawów.

Elżbieta

Dziękuję bardzo za poświęcony czas. Analiza przeprowadzona profesjonalnie. Podobało mi się to, że prócz określenia typu wg. 12 typów kolorystycznych (przy pomocy chust ), mogłam liczyć na Pani radę co do koloru włosów oraz odcienia podkładu do twarzy oraz korektora pod oczy. Pani Aneta jest sympatyczną osobą, dokładną,  potrafi trafnie doradzić i zwraca uwagę na najdrobniejsze niuanse kolorystyczne. Polecam wszystkim skorzystać z usług Pani Anety, a karnet kolorystyczny, który otrzymałam na koniec wizyty jest niezastąpiony.

Edyta Jabłońska